Sah cu Ceausescu

Aici veti gasi cele mai interesante subiecte ale sportului mintii!Nu ezitati sa intrati in misterioasa si tulburator de frumoasa lume a sahului! Sa aveti in fiecare zi pofta de viata si de sah!

Costica Lupulescu castiga Cupa Vados 2009 la sah rapid

Posted by ceausescuiulian pe Noiembrie 1, 2009

lupulescu_costica_ef butunoi_alex

Costica Lupulescu a castigat Cupa Vados cu 7,5p; Alexandru Butunoi ocupa un meritoriu loc 2 cu 7p

Istratescu-Andrei Foisor_che_2009_17_3

Andrei Istratescu locul 3 cu 7 p; Cristina Foisor se claseaza pe locul 4 si primul loc la feminin SISTEM DE JOC: ELVEŢIAN, 9 runde, 25 minute/jucător/partidă.

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. Name FED Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 GM Lupulescu Constantin ROU 2599 Cs Dinamo Bucuresti 7,5 41,5 2524 41,75
2 IM Butunoi Alexandru-Victor ROU 2391 Cs Stud. Medicina Timisoa 7,0 43,0 2447 41,25
3 GM Istratescu Andrei ROU 2624 Cs Contor Group Arad 7,0 42,0 2424 41,25
4 IM Foisor Cristina-Adela ROU 2433 Csm Bucuresti 7,0 41,0 2401 40,00
5 FM Petre Nad-Titus ROU 2411 Cs Stud. Medicina Timisoa 7,0 39,5 2241 39,00
6 GM Jianu Vlad-Cristian ROU 2531 Cs Dinamo Bucuresti 6,5 42,0 2280 35,00
7 CM Petrisor Adrian-Marian ROU 2349 Css Nr 1 Timisoara 6,5 41,5 2302 34,00
8 CM Lupu Ovidiu-Jean ROU 2136 Cs Orasenesc Cugir 6,5 38,5 2147 30,75
9 FM Balla Tamas-Kristof ROU 2382 Csm Lugoj 6,0 41,5 2089 35,00
10 IM Foisor Ovidiu-Doru ROU 2414 Cs Muncitorul Resita 6,0 39,0 2152 32,00
11 CM Samu Sorin-Mihai ROU 2105 Cl. De Sah Tenis Speranta 6,0 39,0 2088 30,00
12 CM Luca Ionel ROU 2175 Cs Crisul Oradea 6,0 39,0 1984 28,50
13 WFM Foisor Mihaela-Veronica ROU 2155 Css Nr 1 Timisoara 6,0 37,0 2051 29,75
14 I Rujan Rodel-Marinel ROU 912 Cs Contor Group Arad 6,0 36,5 2137 23,00
15 CM Pachia Mihai ROU 2077 Cs Stud. Medicina Timisoa 6,0 36,5 2073 30,00
16 CM Coroeru Radu ROU 2014 Cs Universitatea Arad 6,0 36,0 2048 23,00
17 I Ungureanu Sandu ROU 1137 Sc Vados Arad 6,0 35,0 2124 25,50
18 CM Popa-Matei Viorel-Ovidiu ROU 2131 Sc Vados Arad 6,0 33,0 1873 26,50
19 Farkas Lorinc HUN 2059 5,5 36,0 1999 23,75
20 I Muresan Ciprian-Simon-Florin ROU 1999 Cs Mediator Giarmata Vii 5,5 34,0 1990 22,75
21 I Cretu Sorin-Alexandru ROU 2015 Cs Contor Group Arad 5,5 34,0 1576 19,00
22 I Colompar Ladislau-Alexandru ROU 1843 Sc Vados Arad 5,5 30,0 1641 18,25
23 I Pop Alexandru ROU 2069 Css Tg Mures 5,0 40,0 2040 25,00
24 I Ivascu Bogdan ROU 1850 Sc Vados Arad 5,0 37,5 1959 24,00
25 IM Florescu Codrut-Constantin ROU 2252 Clubul De Sah Deva 5,0 35,0 1920 21,50
26 I Afloarei Jenica ROU 1861 Cs Botosani 5,0 35,0 1779 19,00
27 FM Ardelean Rusalim-Pavel ROU 1922 5,0 34,0 1614 21,25
28 I Zlatariu Marin ROU 1905 Cs Universitatea Arad 5,0 33,5 1805 18,50
29 I Brosman Alexandru ROU 1935 Cs Universitatea Arad 5,0 33,0 1797 19,50
30 II Pitorac Cosmin-Iulian ROU 1675 Cs Universitatea Arad 5,0 32,5 1789 21,00
31 I Cosman Andreea-Marioara ROU 1468 Csm Craiova 5,0 32,5 1784 18,00
32 II Alb Flavius-Robert ROU 1731 Sc Vados Arad 5,0 32,5 1622 19,25
33 I Uta Ilie ROU 1789 Acs Dumbravita 5,0 31,5 1716 20,50
34 II Bujanca Horia-Mihai ROU 1465 Acs Cavalerul Sf Gheorghe 5,0 29,0 1678 16,00
35 I Dumitrica Sorin-Radu ROU 1888 Sc Vados Arad 4,5 35,5 1643 19,25
36 I Neaga Horia-Dumitru-Iustin ROU 1707 Css Nr 1 Timisoara 4,5 34,5 1669 17,25
37 II Papp Ferenc-Attila ROU 1658 Cs Sah Club Potaissa Turd 4,5 34,0 1694 17,50
38 III Crisan Cornel ROU 457 Cs Universitatea Arad 4,5 30,5 1608 16,75
39 Drila Claudiu Gheorghe ROU 401 4,5 29,5 1611 16,00
40 II Kuzma Pavel ROU 410 Cs Victoria Nadlac 4,5 28,0 1572 14,75
41 Mako Edvin ROU 407 Cs Victoria Nadlac 4,5 26,0 1429 14,25
42 Koszan Vichente ROU 401 4,5 24,0 1343 10,75
43 I David Dorian-Ciprian ROU 1717 Cs Ineu 4,0 36,0 2182 10,00
44 CM Dragulescu Narcisa ROU 2049 Cs Stud. Medicina Timisoa 4,0 33,5 1449 15,00
45 I Zamora Aurel ROU 1744 Cs Tinerii Maestri Bucure 4,0 33,0 1623 14,50
46 M Mihai Eleonora-Antonia ROU 1479 Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 32,5 1679 16,25
47 Izsac Andrei ROU 401 4,0 31,5 1540 18,00
48 II Obsusta Stefan ROU 1634 Cs Victoria Nadlac 4,0 30,5 1628 13,50
49 II Calafeteanu Darius ROU 593 Acs Dumbravita 4,0 30,0 1558 12,50
50 Bichiceanu Dan ROU 401 4,0 27,0 1405 11,00
51 II Dragnea Darius-Mihai ROU 1423 Csu Agora Sc Oradea 4,0 26,5 1587 10,50
52 III Cira Mihai-Stefan ROU 418 Css Nr 1 Timisoara 4,0 24,0 1321 11,50
53 Soki Viktor-Patrick ROU 401 4,0 23,0 1266 8,50
54 I Tol Ioan ROU 1682 Cs Universitatea Arad 3,5 31,5 1388 11,75
55 Sacaleanu Dorel ROU 401 3,5 30,0 1465 14,00
56 II David Bogdan-Emanuel ROU 517 Cs Ineu 3,5 29,5 1395 10,25
57 I Bostan Andreea-Denisa ROU 1754 Acs Dumbravita 3,5 29,5 1312 11,25
58 Pruna Victor-Constantin ROU 401 Sc Vados Arad 3,5 29,0 1324 12,25
59 Gheorghiu Andrei-Adrian ROU 401 Acs Dumbravita 3,5 26,0 1345 9,75
60 Tina Denis-Alexandru ROU 401 Sc Vados Arad 3,5 23,0 1219 6,25
61 CM Pop Valer ROU 1990 Clubul De Sah Deva 3,0 34,5 1591 10,00
62 I Lucan Marius-Gabriel ROU 1879 Cs Universitatea Arad 3,0 33,5 1893 8,50
63 I Parasca Claudiu ROU 1928 Cs Universitatea Arad 3,0 32,0 1497 3,00
64 Topriceanu Marius Andrei ROU 401 3,0 26,0 1212 8,00
65 II Doki Karina-Stefania ROU 450 Acs Dumbravita 3,0 24,5 1181 7,00
66 Lucati Beneamin Daniel ROU 401 3,0 23,5 1253 7,00
67 Sacaleanu Sergiu-Dorel ROU 401 Sc Vados Arad 3,0 23,0 1201 5,50
68 Sumandan Dominic Patrick ROU 401 3,0 19,5 1126 6,00
69 Serban Andrei ROU 401 3,0 17,5 1129 5,00
70 II Miutel Andreea-Elena ROU 401 Acs Dumbravita 2,5 25,0 1264 4,75
71 III Grec Petru ROU 437 Cs Universitatea Arad 2,0 29,5 1448 8,50
72 Cozac Danut ROU 401 2,0 26,5 1227 6,00
73 Dogaru Paul ROU 401 2,0 26,5 1173 6,00
74 Bogdan-Ciorba Andrada-Ioana ROU 401 Acs Dumbravita 2,0 25,5 1129 5,00
75 Frnka Stanislav Martin ROU 401 2,0 24,0 1058 4,00
76 Iovescu Paul-Daniel ROU 401 Sc Vados Arad 2,0 24,0 1053 4,00
77 Koszan Eduard ROU 401 2,0 22,0 1109 3,00
78 Crisan Flavius Lucian ROU 401 1,0 24,0 1018 2,00
79 Vetro Andrei ROU 401 1,0 20,0 400 0,00
80 IM Bogdan Dan ROU 2355 Cs Aem Luxten Timisoara 0,0 31,5 0 0,00
Boroneant Catalin-Alexandru ROU 401 Sc Vados Arad 0,0 31,5 0 0,00
Campean Andrei-Ioan ROU 401 Sc Vados Arad 0,0 31,5 0 0,00
Hach Bence-Richard ROU 401 Sc Vados Arad 0,0 31,5 0 0,00

Final Ranking crosstable after 9 Rounds

Rk. Name Rtg FED 1.Rd 2.Rd 3.Rd 4.Rd 5.Rd 6.Rd 7.Rd 8.Rd 9.Rd Pts. TB1 TB2 TB3
1 GM Lupulescu Constantin 2599 ROU 6s½ 3w½ 20s1 62w1 11s1 25w1 23s1 5w1 2s½ 7,5 41,5 2524 41,75
2 IM Butunoi Alexandru-Victor 2391 ROU 3s½ 6w½ 48s1 24w1 19s1 4w+ 9w1 7s½ 1w½ 7,0 43,0 2447 41,25
3 GM Istratescu Andrei 2624 ROU 2w½ 1s½ 37w1 28s1 10w1 9s0 20w1 8s1 7w1 7,0 42,0 2424 41,25
4 IM Foisor Cristina-Adela 2433 ROU 31w1 27s1 8w1 7s0 26w1 2s- 6s1 15w1 12s1 7,0 41,0 2401 40,00
5 FM Petre Nad-Titus 2411 ROU 51w1 35s1 11w1 12s1 23w0 17s1 7w1 1s0 9w1 7,0 39,5 2241 39,00
6 GM Jianu Vlad-Cristian 2531 ROU 1w½ 2s½ 31w1 35s1 61w1 8s½ 4w0 16s1 11w1 6,5 42,0 2280 35,00
7 CM Petrisor Adrian-Marian 2349 ROU 49s1 62w1 19s1 4w1 13s1 23w1 5s0 2w½ 3s0 6,5 41,5 2302 34,00
8 CM Lupu Ovidiu-Jean 2136 ROU 71s1 33w1 4s0 45w1 14s1 6w½ 25s1 3w0 19s1 6,5 38,5 2147 30,75
9 FM Balla Tamas-Kristof 2382 ROU 17s1 28w1 15s½ 14w½ 16s1 3w1 2s0 24w1 5s0 6,0 41,5 2089 35,00
10 IM Foisor Ovidiu-Doru 2414 ROU 34s1 29w1 18s1 13w½ 3s0 15w½ 28s1 11w0 24s1 6,0 39,0 2152 32,00
11 CM Samu Sorin-Mihai 2105 ROU 40s1 45w1 5s0 36w1 1w0 26s1 17w1 10s1 6s0 6,0 39,0 2088 30,00
12 CM Luca Ionel 2175 ROU 38s1 24w1 16s1 5w0 17s0 62w+ 29w1 23s1 4w0 6,0 39,0 1984 28,50
13 WFM Foisor Mihaela-Veronica 2155 ROU 65w1 22s1 21w1 10s½ 7w0 20s½ 24w0 32s1 29w1 6,0 37,0 2051 29,75
14 I Rujan Rodel-Marinel 912 ROU 80s+ 61s1 44w½ 9s½ 8w0 21s1 16w0 26s1 35w1 6,0 36,5 2137 23,00
15 CM Pachia Mihai 2077 ROU 41w1 32s1 9w½ 23s0 30w1 10s½ 36w1 4s0 27w1 6,0 36,5 2073 30,00
16 CM Coroeru Radu 2014 ROU 82s+ 37s1 12w0 54s1 9w0 45w1 14s1 6w0 25s1 6,0 36,0 2048 23,00
17 I Ungureanu Sandu 1137 ROU 9w0 75s1 27w1 44s1 12w1 5w0 11s0 54s1 23w1 6,0 35,0 2124 25,50
18 CM Popa-Matei Viorel-Ovidiu 2131 ROU 52w1 57s1 10w0 26s0 37w1 24s0 46w1 22s1 30w1 6,0 33,0 1873 26,50
19 Farkas Lorinc 2059 HUN 50w1 54s1 7w0 32s1 2w0 22s½ 44w1 35s1 8w0 5,5 36,0 1999 23,75
20 I Muresan Ciprian-Simon-Florin 1999 ROU 72w1 46s½ 1w0 57s1 21w1 13w½ 3s0 36s½ 37w1 5,5 34,0 1990 22,75
21 I Cretu Sorin-Alexandru 2015 ROU 81w+ 48w1 13s0 30w½ 20s0 14w0 55s1 40w1 38s1 5,5 34,0 1576 19,00
22 I Colompar Ladislau-Alexandru 1843 ROU 77s1 13w0 47s0 70w1 71s1 19w½ 38s1 18w0 36w1 5,5 30,0 1641 18,25
23 I Pop Alexandru 2069 ROU 70s1 36w1 25s1 15w1 5s1 7s0 1w0 12w0 17s0 5,0 40,0 2040 25,00
24 I Ivascu Bogdan 1850 ROU 47w1 12s0 50w1 2s0 49w1 18w1 13s1 9s0 10w0 5,0 37,5 1959 24,00
25 IM Florescu Codrut-Constantin 2252 ROU 56w1 26s1 23w0 33s1 46w1 1s0 8w0 45s1 16w0 5,0 35,0 1920 21,50
26 I Afloarei Jenica 1861 ROU 76s1 25w0 71s1 18w1 4s0 11w0 34s1 14w0 48s1 5,0 35,0 1779 19,00
27 FM Ardelean Rusalim-Pavel 1922 ROU 39s1 4w0 17s0 55w½ 56s1 32w½ 31s1 48w1 15s0 5,0 34,0 1614 21,25
28 I Zlatariu Marin 1905 ROU 75w1 9s0 56w1 3w0 34s1 46s1 10w0 30s0 51w1 5,0 33,5 1805 18,50
29 I Brosman Alexandru 1935 ROU 73w1 10s0 51w1 46s0 31w1 54s1 12s0 33w1 13s0 5,0 33,0 1797 19,50
30 II Pitorac Cosmin-Iulian 1675 ROU 53w1 44s½ 46w½ 21s½ 15s0 37w½ 64s1 28w1 18s0 5,0 32,5 1789 21,00
31 I Cosman Andreea-Marioara 1468 ROU 4s0 39w1 6s0 74w1 29s0 59w1 27w0 50s1 44w1 5,0 32,5 1784 18,00
32 II Alb Flavius-Robert 1731 ROU 55s1 15w0 66s1 19w0 39s½ 27s½ 49w1 13w0 47s1 5,0 32,5 1622 19,25
33 I Uta Ilie 1789 ROU 42w1 8s0 58w1 25w0 40s1 44s1 35w0 29s0 49w1 5,0 31,5 1716 20,50
34 II Bujanca Horia-Mihai 1465 ROU 10w0 73s1 61w0 42s1 28w0 72s1 26w0 58s1 45w1 5,0 29,0 1678 16,00
35 I Dumitrica Sorin-Radu 1888 ROU 59s1 5w0 49s1 6w0 38s½ 39w1 33s1 19w0 14s0 4,5 35,5 1643 19,25
36 I Neaga Horia-Dumitru-Iustin 1707 ROU 67w1 23s0 53w1 11s0 41w1 61s+ 15s0 20w½ 22s0 4,5 34,5 1669 17,25
37 II Papp Ferenc-Attila 1658 ROU 68s1 16w0 3s0 50w1 18s0 30s½ 60w1 39w1 20s0 4,5 34,0 1694 17,50
38 III Crisan Cornel 457 ROU 12w0 47s0 60w1 67s1 35w½ 57s1 22w0 41s1 21w0 4,5 30,5 1608 16,75
39 Drila Claudiu Gheorghe 401 ROU 27w0 31s0 65w1 56s1 32w½ 35s0 57w1 37s0 54w1 4,5 29,5 1611 16,00
40 II Kuzma Pavel 410 ROU 11w0 58s0 75w1 60s1 33w0 53s1 54w½ 21s0 57w1 4,5 28,0 1572 14,75
41 Mako Edvin 407 ROU 15s0 69w1 62s0 64w1 36s0 55w½ 65s1 38w0 56s1 4,5 26,0 1429 14,25
42 Koszan Vichente 401 ROU 33s0 71w0 78s1 34w0 70s1 48w0 74s1 56w½ 55s1 4,5 24,0 1343 10,75
43 I David Dorian-Ciprian 1717 ROU -0 -0 -0 -0 -0 63s1 77w1 73s1 66w1 4,0 36,0 2182 10,00
44 CM Dragulescu Narcisa 2049 ROU 74s1 30w½ 14s½ 17w0 48s1 33w0 19s0 59w1 31s0 4,0 33,5 1449 15,00
45 I Zamora Aurel 1744 ROU 58w1 11s0 67w1 8s0 52w1 16s0 51w1 25w0 34s0 4,0 33,0 1623 14,50
46 M Mihai Eleonora-Antonia 1479 ROU 64s1 20w½ 30s½ 29w1 25s0 28w0 18s0 47w0 67s1 4,0 32,5 1679 16,25
47 Izsac Andrei 401 ROU 24s0 38w1 22w1 61s0 57w0 49s0 52w1 46s1 32w0 4,0 31,5 1540 18,00
48 II Obsusta Stefan 1634 ROU 60w1 21s0 2w0 72s1 44w0 42s1 58w1 27s0 26w0 4,0 30,5 1628 13,50
49 II Calafeteanu Darius 593 ROU 7w0 76s1 35w0 58s1 24s0 47w1 32s0 64w1 33s0 4,0 30,0 1558 12,50
50 Bichiceanu Dan 401 ROU 19s0 68w1 24s0 37s0 58w0 76w1 66s1 31w0 64s1 4,0 27,0 1405 11,00
51 II Dragnea Darius-Mihai 1423 ROU 5s0 59w1 29s0 73w1 62s0 74w1 45s0 67w1 28s0 4,0 26,5 1587 10,50
52 III Cira Mihai-Stefan 418 ROU 18s0 55w0 59s1 66w1 45s0 64w0 47s0 76w1 68s1 4,0 24,0 1321 11,50
53 Soki Viktor-Patrick 401 ROU 30s0 74w1 36s0 71w0 78s1 40w0 56s0 65w1 70s1 4,0 23,0 1266 8,50
54 I Tol Ioan 1682 ROU 69s1 19w0 64s1 16w0 55s1 29w0 40s½ 17w0 39s0 3,5 31,5 1388 11,75
55 Sacaleanu Dorel 401 ROU 32w0 52s1 57w½ 27s½ 54w0 41s½ 21w0 60s1 42w0 3,5 30,0 1465 14,00
56 II David Bogdan-Emanuel 517 ROU 25s0 77w1 28s0 39w0 27w0 75s1 53w1 42s½ 41w0 3,5 29,5 1395 10,25
57 I Bostan Andreea-Denisa 1754 ROU 66s1 18w0 55s½ 20w0 47s1 38w0 39s0 70w1 40s0 3,5 29,5 1312 11,25
58 Pruna Victor-Constantin 401 ROU 45s0 40w1 33s0 49w0 50s1 71w1 48s0 34w0 59s½ 3,5 29,0 1324 12,25
59 Gheorghiu Andrei-Adrian 401 ROU 35w0 51s0 52w0 68s1 65w1 31s0 72w1 44s0 58w½ 3,5 26,0 1345 9,75
60 Tina Denis-Alexandru 401 ROU 48s0 78w1 38s0 40w0 73s1 70w½ 37s0 55w0 74s1 3,5 23,0 1219 6,25
61 CM Pop Valer 1990 ROU 78s1 14w0 34s1 47w1 6s0 36w- -0 -0 -0 3,0 34,5 1591 10,00
62 I Lucan Marius-Gabriel 1879 ROU 83w+ 7s0 41w1 1s0 51w1 12s- -0 -0 -0 3,0 33,5 1893 8,50
63 I Parasca Claudiu 1928 ROU -0 -0 -0 -0 -0 43w0 -1 78s1 72w1 3,0 32,0 1497 3,00
64 Topriceanu Marius Andrei 401 ROU 46w0 72s1 54w0 41s0 75w1 52s1 30w0 49s0 50w0 3,0 26,0 1212 8,00
65 II Doki Karina-Stefania 450 ROU 13s0 66w0 39s0 76w1 59s0 69w1 41w0 53s0 73w1 3,0 24,5 1181 7,00
66 Lucati Beneamin Daniel 401 ROU 57w0 65s1 32w0 52s0 72w0 73s1 50w0 74w1 43s0 3,0 23,5 1253 7,00
67 Sacaleanu Sergiu-Dorel 401 ROU 36s0 70w1 45s0 38w0 74s0 78w1 71s+ 51s0 46w0 3,0 23,0 1201 5,50
68 Sumandan Dominic Patrick 401 ROU 37w0 50s0 73w0 59w0 76s0 77s1 75w1 72s1 52w0 3,0 19,5 1126 6,00
69 Serban Andrei 401 ROU 54w0 41s0 72w0 75s0 77w1 65s0 73w0 79s1 76s1 3,0 17,5 1129 5,00
70 II Miutel Andreea-Elena 401 ROU 23w0 67s0 76w1 22s0 42w0 60s½ 78w1 57s0 53w0 2,5 25,0 1264 4,75
71 III Grec Petru 437 ROU 8w0 42s1 26w0 53s1 22w0 58s0 67w- -0 -0 2,0 29,5 1448 8,50
72 Cozac Danut 401 ROU 20s0 64w0 69s1 48w0 66s1 34w0 59s0 68w0 63s0 2,0 26,5 1227 6,00
73 Dogaru Paul 401 ROU 29s0 34w0 68s1 51s0 60w0 66w0 69s1 43w0 65s0 2,0 26,5 1173 6,00
74 Bogdan-Ciorba Andrada-Ioana 401 ROU 44w0 53s0 77w1 31s0 67w1 51s0 42w0 66s0 60w0 2,0 25,5 1129 5,00
75 Frnka Stanislav Martin 401 ROU 28s0 17w0 40s0 69w1 64s0 56w0 68s0 77s0 78w1 2,0 24,0 1058 4,00
76 Iovescu Paul-Daniel 401 ROU 26w0 49w0 70s0 65s0 68w1 50s0 79w1 52s0 69w0 2,0 24,0 1053 4,00
77 Koszan Eduard 401 ROU 22w0 56s0 74s0 78w0 69s0 68w0 43s0 75w1 79s1 2,0 22,0 1109 3,00
78 Crisan Flavius Lucian 401 ROU 61w0 60s0 42w0 77s1 53w0 67s0 70s0 63w0 75s0 1,0 24,0 1018 2,00
79 Vetro Andrei 401 ROU -0 -0 -0 -0 -0 -1 76s0 69w0 77w0 1,0 20,0 400 0,00
80 IM Bogdan Dan 2355 ROU 14w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 31,5 0 0,00
81 Boroneant Catalin-Alexandru 401 ROU 21s- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 31,5 0 0,00
82 Campean Andrei-Ioan 401 ROU 16w- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 31,5 0 0,00
83 Hach Bence-Richard 401 ROU 62s- -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 -0 0,0 31,5 0 0,00

Pairings/Results

Round 6

Bo. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 10 CM Petrisor Adrian-Marian 5 1 – 0 5 I Pop Alexandru 18
2 8 FM Balla Tamas-Kristof 4 1 – 0 4 GM Istratescu Andrei 1
3 2 GM Lupulescu Constantin 4 1 – 0 4 IM Florescu Codrut-Constantin 11
4 14 CM Lupu Ovidiu-Jean 4 ½ – ½ 4 GM Jianu Vlad-Cristian 3
5 7 IM Butunoi Alexandru-Victor 4 + – – 4 IM Foisor Cristina-Adela 4
6 46 I Ungureanu Sandu 4 0 – 1 4 FM Petre Nad-Titus 6
7 5 IM Foisor Ovidiu-Doru ½ – ½ CM Pachia Mihai 17
8 23 I Muresan Ciprian-Simon-Florin ½ – ½ WFM Foisor Mihaela-Veronica 13
9 12 CM Luca Ionel 3 + – – 3 I Lucan Marius-Gabriel 29
10 31 I Ivascu Bogdan 3 1 – 0 3 CM Popa-Matei Viorel-Ovidiu 15
11 30 I Afloarei Jenica 3 0 – 1 3 CM Samu Sorin-Mihai 16
12 32 I Colompar Ladislau-Alexandru 3 ½ – ½ 3 Farkas Lorinc 19
13 20 CM Dragulescu Narcisa 3 0 – 1 3 I Uta Ilie 33
14 22 CM Coroeru Radu 3 1 – 0 3 I Zamora Aurel 35
15 24 CM Pop Valer 3 – – + 3 I Neaga Horia-Dumitru-Iustin 37
16 38 I Tol Ioan 3 0 – 1 3 I Brosman Alexandru 25
17 42 M Mihai Eleonora-Antonia 3 0 – 1 3 I Zlatariu Marin 27
18 21 I Cretu Sorin-Alexandru 0 – 1 3 I Rujan Rodel-Marinel 47
19 26 FM Ardelean Rusalim-Pavel ½ – ½ II Alb Flavius-Robert 36
20 28 I Dumitrica Sorin-Radu 1 – 0 Drila Claudiu Gheorghe 64
21 34 I Bostan Andreea-Denisa 0 – 1 III Crisan Cornel 50
22 39 II Pitorac Cosmin-Iulian ½ – ½ 2 II Papp Ferenc-Attila 40
23 71 Koszan Vichente 2 0 – 1 2 II Obsusta Stefan 41
24 43 I Cosman Andreea-Marioara 2 1 – 0 2 Gheorghiu Andrei-Adrian 66
25 61 Cozac Danut 2 0 – 1 2 II Bujanca Horia-Mihai 44
26 45 II Dragnea Darius-Mihai 2 1 – 0 2 Bogdan-Ciorba Andrada-Ioana 58
27 48 II Calafeteanu Darius 2 1 – 0 2 Izsac Andrei 69
28 73 Pruna Victor-Constantin 2 1 – 0 2 III Grec Petru 52
29 53 III Cira Mihai-Stefan 2 0 – 1 2 Topriceanu Marius Andrei 80
30 77 Soki Viktor-Patrick 2 0 – 1 2 II Kuzma Pavel 54
31 55 Mako Edvin 2 ½ – ½ 2 Sacaleanu Dorel 74
32 79 Tina Denis-Alexandru 2 ½ – ½ 1 II Miutel Andreea-Elena 56
33 65 Frnka Stanislav Martin 1 0 – 1 1 II David Bogdan-Emanuel 49
34 51 II Doki Karina-Stefania 1 1 – 0 1 Serban Andrei 76
35 57 Bichiceanu Dan 1 1 – 0 1 Iovescu Paul-Daniel 68
36 75 Sacaleanu Sergiu-Dorel 1 1 – 0 1 Crisan Flavius Lucian 62
37 63 Dogaru Paul 1 0 – 1 1 Lucati Beneamin Daniel 72
38 70 Koszan Eduard 0 0 – 1 0 Sumandan Dominic Patrick 78
39 82 I Parasca Claudiu 0 0 – 1 0 I David Dorian-Ciprian 81
40 83 Vetro Andrei 0 1 bye
41 9 IM Bogdan Dan 0 0 not paired
42 59 Boroneant Catalin-Alexandru 0 0 not paired
43 60 Campean Andrei-Ioan 0 0 not paired
44 67 Hach Bence-Richard 0 0 not paired

Pairings/Results

Round 7

Bo. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 6 FM Petre Nad-Titus 5 1 – 0 6 CM Petrisor Adrian-Marian 10
2 18 I Pop Alexandru 5 0 – 1 5 GM Lupulescu Constantin 2
3 7 IM Butunoi Alexandru-Victor 5 1 – 0 5 FM Balla Tamas-Kristof 8
4 3 GM Jianu Vlad-Cristian 0 – 1 4 IM Foisor Cristina-Adela 4
5 11 IM Florescu Codrut-Constantin 4 0 – 1 CM Lupu Ovidiu-Jean 14
6 1 GM Istratescu Andrei 4 1 – 0 4 I Muresan Ciprian-Simon-Florin 23
7 27 I Zlatariu Marin 4 0 – 1 4 IM Foisor Ovidiu-Doru 5
8 12 CM Luca Ionel 4 1 – 0 4 I Brosman Alexandru 25
9 13 WFM Foisor Mihaela-Veronica 4 0 – 1 4 I Ivascu Bogdan 31
10 16 CM Samu Sorin-Mihai 4 1 – 0 4 I Ungureanu Sandu 46
11 17 CM Pachia Mihai 4 1 – 0 4 I Neaga Horia-Dumitru-Iustin 37
12 47 I Rujan Rodel-Marinel 4 0 – 1 4 CM Coroeru Radu 22
13 33 I Uta Ilie 4 0 – 1 I Dumitrica Sorin-Radu 28
14 50 III Crisan Cornel 0 – 1 I Colompar Ladislau-Alexandru 32
15 19 Farkas Lorinc 1 – 0 3 CM Dragulescu Narcisa 20
16 15 CM Popa-Matei Viorel-Ovidiu 3 1 – 0 3 M Mihai Eleonora-Antonia 42
17 43 I Cosman Andreea-Marioara 3 0 – 1 3 FM Ardelean Rusalim-Pavel 26
18 44 II Bujanca Horia-Mihai 3 0 – 1 3 I Afloarei Jenica 30
19 35 I Zamora Aurel 3 1 – 0 3 II Dragnea Darius-Mihai 45
20 36 II Alb Flavius-Robert 3 1 – 0 3 II Calafeteanu Darius 48
21 54 II Kuzma Pavel 3 ½ – ½ 3 I Tol Ioan 38
22 80 Topriceanu Marius Andrei 3 0 – 1 3 II Pitorac Cosmin-Iulian 39
23 41 II Obsusta Stefan 3 1 – 0 3 Pruna Victor-Constantin 73
24 74 Sacaleanu Dorel 0 – 1 I Cretu Sorin-Alexandru 21
25 64 Drila Claudiu Gheorghe 1 – 0 I Bostan Andreea-Denisa 34
26 40 II Papp Ferenc-Attila 1 – 0 Tina Denis-Alexandru 79
27 51 II Doki Karina-Stefania 2 0 – 1 Mako Edvin 55
28 49 II David Bogdan-Emanuel 2 1 – 0 2 Soki Viktor-Patrick 77
29 52 III Grec Petru 2 – – + 2 Sacaleanu Sergiu-Dorel 75
30 69 Izsac Andrei 2 1 – 0 2 III Cira Mihai-Stefan 53
31 72 Lucati Beneamin Daniel 2 0 – 1 2 Bichiceanu Dan 57
32 58 Bogdan-Ciorba Andrada-Ioana 2 0 – 1 2 Koszan Vichente 71
33 66 Gheorghiu Andrei-Adrian 2 1 – 0 2 Cozac Danut 61
34 56 II Miutel Andreea-Elena 1 – 0 1 Crisan Flavius Lucian 62
35 76 Serban Andrei 1 0 – 1 1 Dogaru Paul 63
36 78 Sumandan Dominic Patrick 1 1 – 0 1 Frnka Stanislav Martin 65
37 68 Iovescu Paul-Daniel 1 1 – 0 1 Vetro Andrei 83
38 81 I David Dorian-Ciprian 1 1 – 0 0 Koszan Eduard 70
39 82 I Parasca Claudiu 0 1 bye
40 9 IM Bogdan Dan 0 0 not paired
41 24 CM Pop Valer 3 0 not paired
42 29 I Lucan Marius-Gabriel 3 0 not paired
43 59 Boroneant Catalin-Alexandru 0 0 not paired
44 60 Campean Andrei-Ioan 0 0 not paired
45 67 Hach Bence-Richard 0 0 not paired

Pairings/Results

Round 8

Bo. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 2 GM Lupulescu Constantin 6 1 – 0 6 FM Petre Nad-Titus 6
2 10 CM Petrisor Adrian-Marian 6 ½ – ½ 6 IM Butunoi Alexandru-Victor 7
3 14 CM Lupu Ovidiu-Jean 0 – 1 5 GM Istratescu Andrei 1
4 4 IM Foisor Cristina-Adela 5 1 – 0 5 CM Pachia Mihai 17
5 5 IM Foisor Ovidiu-Doru 5 0 – 1 5 CM Samu Sorin-Mihai 16
6 8 FM Balla Tamas-Kristof 5 1 – 0 5 I Ivascu Bogdan 31
7 18 I Pop Alexandru 5 0 – 1 5 CM Luca Ionel 12
8 22 CM Coroeru Radu 5 0 – 1 GM Jianu Vlad-Cristian 3
9 28 I Dumitrica Sorin-Radu 0 – 1 Farkas Lorinc 19
10 32 I Colompar Ladislau-Alexandru 0 – 1 4 CM Popa-Matei Viorel-Ovidiu 15
11 35 I Zamora Aurel 4 0 – 1 4 IM Florescu Codrut-Constantin 11
12 36 II Alb Flavius-Robert 4 0 – 1 4 WFM Foisor Mihaela-Veronica 13
13 37 I Neaga Horia-Dumitru-Iustin 4 ½ – ½ 4 I Muresan Ciprian-Simon-Florin 23
14 25 I Brosman Alexandru 4 1 – 0 4 I Uta Ilie 33
15 26 FM Ardelean Rusalim-Pavel 4 1 – 0 4 II Obsusta Stefan 41
16 39 II Pitorac Cosmin-Iulian 4 1 – 0 4 I Zlatariu Marin 27
17 30 I Afloarei Jenica 4 0 – 1 4 I Rujan Rodel-Marinel 47
18 38 I Tol Ioan 0 – 1 4 I Ungureanu Sandu 46
19 21 I Cretu Sorin-Alexandru 1 – 0 II Kuzma Pavel 54
20 40 II Papp Ferenc-Attila 1 – 0 Drila Claudiu Gheorghe 64
21 55 Mako Edvin 0 – 1 III Crisan Cornel 50
22 20 CM Dragulescu Narcisa 3 1 – 0 3 Gheorghiu Andrei-Adrian 66
23 42 M Mihai Eleonora-Antonia 3 0 – 1 3 Izsac Andrei 69
24 57 Bichiceanu Dan 3 0 – 1 3 I Cosman Andreea-Marioara 43
25 73 Pruna Victor-Constantin 3 0 – 1 3 II Bujanca Horia-Mihai 44
26 45 II Dragnea Darius-Mihai 3 1 – 0 3 Sacaleanu Sergiu-Dorel 75
27 48 II Calafeteanu Darius 3 1 – 0 3 Topriceanu Marius Andrei 80
28 71 Koszan Vichente 3 ½ – ½ 3 II David Bogdan-Emanuel 49
29 34 I Bostan Andreea-Denisa 1 – 0 II Miutel Andreea-Elena 56
30 79 Tina Denis-Alexandru 0 – 1 Sacaleanu Dorel 74
31 77 Soki Viktor-Patrick 2 1 – 0 2 II Doki Karina-Stefania 51
32 53 III Cira Mihai-Stefan 2 1 – 0 2 Iovescu Paul-Daniel 68
33 72 Lucati Beneamin Daniel 2 1 – 0 2 Bogdan-Ciorba Andrada-Ioana 58
34 61 Cozac Danut 2 0 – 1 2 Sumandan Dominic Patrick 78
35 63 Dogaru Paul 2 0 – 1 2 I David Dorian-Ciprian 81
36 62 Crisan Flavius Lucian 1 0 – 1 1 I Parasca Claudiu 82
37 83 Vetro Andrei 1 0 – 1 1 Serban Andrei 76
38 70 Koszan Eduard 0 1 – 0 1 Frnka Stanislav Martin 65
39 9 IM Bogdan Dan 0 0 not paired
40 24 CM Pop Valer 3 0 not paired
41 29 I Lucan Marius-Gabriel 3 0 not paired
42 52 III Grec Petru 2 0 not paired
43 59 Boroneant Catalin-Alexandru 0 0 not paired
44 60 Campean Andrei-Ioan 0 0 not paired
45 67 Hach Bence-Richard 0 0 not paired

Pairings/Results

Round 9

Bo. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 7 IM Butunoi Alexandru-Victor ½ – ½ 7 GM Lupulescu Constantin 2
2 1 GM Istratescu Andrei 6 1 – 0 CM Petrisor Adrian-Marian 10
3 12 CM Luca Ionel 6 0 – 1 6 IM Foisor Cristina-Adela 4
4 6 FM Petre Nad-Titus 6 1 – 0 6 FM Balla Tamas-Kristof 8
5 3 GM Jianu Vlad-Cristian 1 – 0 6 CM Samu Sorin-Mihai 16
6 19 Farkas Lorinc 0 – 1 CM Lupu Ovidiu-Jean 14
7 31 I Ivascu Bogdan 5 0 – 1 5 IM Foisor Ovidiu-Doru 5
8 11 IM Florescu Codrut-Constantin 5 0 – 1 5 CM Coroeru Radu 22
9 13 WFM Foisor Mihaela-Veronica 5 1 – 0 5 I Brosman Alexandru 25
10 15 CM Popa-Matei Viorel-Ovidiu 5 1 – 0 5 II Pitorac Cosmin-Iulian 39
11 17 CM Pachia Mihai 5 1 – 0 5 FM Ardelean Rusalim-Pavel 26
12 46 I Ungureanu Sandu 5 1 – 0 5 I Pop Alexandru 18
13 47 I Rujan Rodel-Marinel 5 1 – 0 I Dumitrica Sorin-Radu 28
14 50 III Crisan Cornel 0 – 1 I Cretu Sorin-Alexandru 21
15 23 I Muresan Ciprian-Simon-Florin 1 – 0 II Papp Ferenc-Attila 40
16 32 I Colompar Ladislau-Alexandru 1 – 0 I Neaga Horia-Dumitru-Iustin 37
17 43 I Cosman Andreea-Marioara 4 1 – 0 4 CM Dragulescu Narcisa 20
18 27 I Zlatariu Marin 4 1 – 0 4 II Dragnea Darius-Mihai 45
19 41 II Obsusta Stefan 4 0 – 1 4 I Afloarei Jenica 30
20 33 I Uta Ilie 4 1 – 0 4 II Calafeteanu Darius 48
21 44 II Bujanca Horia-Mihai 4 1 – 0 4 I Zamora Aurel 35
22 69 Izsac Andrei 4 0 – 1 4 II Alb Flavius-Robert 36
23 54 II Kuzma Pavel 1 – 0 I Bostan Andreea-Denisa 34
24 64 Drila Claudiu Gheorghe 1 – 0 I Tol Ioan 38
25 49 II David Bogdan-Emanuel 0 – 1 Mako Edvin 55
26 74 Sacaleanu Dorel 0 – 1 Koszan Vichente 71
27 75 Sacaleanu Sergiu-Dorel 3 0 – 1 3 M Mihai Eleonora-Antonia 42
28 78 Sumandan Dominic Patrick 3 0 – 1 3 III Cira Mihai-Stefan 53
29 80 Topriceanu Marius Andrei 3 0 – 1 3 Bichiceanu Dan 57
30 66 Gheorghiu Andrei-Adrian 3 ½ – ½ 3 Pruna Victor-Constantin 73
31 81 I David Dorian-Ciprian 3 1 – 0 3 Lucati Beneamin Daniel 72
32 56 II Miutel Andreea-Elena 0 – 1 3 Soki Viktor-Patrick 77
33 58 Bogdan-Ciorba Andrada-Ioana 2 0 – 1 Tina Denis-Alexandru 79
34 51 II Doki Karina-Stefania 2 1 – 0 2 Dogaru Paul 63
35 82 I Parasca Claudiu 2 1 – 0 2 Cozac Danut 61
36 68 Iovescu Paul-Daniel 2 0 – 1 2 Serban Andrei 76
37 65 Frnka Stanislav Martin 1 1 – 0 1 Crisan Flavius Lucian 62
38 83 Vetro Andrei 1 0 – 1 1 Koszan Eduard 70
39 9 IM Bogdan Dan 0 0 not paired
40 24 CM Pop Valer 3 0 not paired
41 29 I Lucan Marius-Gabriel 3 0 not paired
42 52 III Grec Petru 2 0 not paired
43 59 Boroneant Catalin-Alexandru 0 0 not paired
44 60 Campean Andrei-Ioan 0 0 not paired
45 67 Hach Bence-Richard 0 0 not paired

final

Final Ranking after 9 Rounds

Rk. Name FED Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 GM Lupulescu Constantin ROU 2599 Cs Dinamo Bucuresti 7,5 41,5 2524 41,75
2 IM Butunoi Alexandru-Victor ROU 2391 Cs Stud. Medicina Timisoa 7,0 43,0 2447 41,25
3 GM Istratescu Andrei ROU 2624 Cs Contor Group Arad 7,0 42,0 2424 41,25
4 IM Foisor Cristina-Adela ROU 2433 Csm Bucuresti 7,0 41,0 2401 40,00
5 FM Petre Nad-Titus ROU 2411 Cs Stud. Medicina Timisoa 7,0 39,5 2241 39,00
6 GM Jianu Vlad-Cristian ROU 2531 Cs Dinamo Bucuresti 6,5 42,0 2280 35,00
7 CM Petrisor Adrian-Marian ROU 2349 Css Nr 1 Timisoara 6,5 41,5 2302 34,00
8 CM Lupu Ovidiu-Jean ROU 2136 Cs Orasenesc Cugir 6,5 38,5 2147 30,75
9 FM Balla Tamas-Kristof ROU 2382 Csm Lugoj 6,0 41,5 2089 35,00
10 IM Foisor Ovidiu-Doru ROU 2414 Cs Muncitorul Resita 6,0 39,0 2152 32,00
11 CM Samu Sorin-Mihai ROU 2105 Cl. De Sah Tenis Speranta 6,0 39,0 2088 30,00
12 CM Luca Ionel ROU 2175 Cs Crisul Oradea 6,0 39,0 1984 28,50
13 WFM Foisor Mihaela-Veronica ROU 2155 Css Nr 1 Timisoara 6,0 37,0 2051 29,75
14 I Rujan Rodel-Marinel ROU 912 Cs Contor Group Arad 6,0 36,5 2137 23,00
15 CM Pachia Mihai ROU 2077 Cs Stud. Medicina Timisoa 6,0 36,5 2073 30,00
16 CM Coroeru Radu ROU 2014 Cs Universitatea Arad 6,0 36,0 2048 23,00
17 I Ungureanu Sandu ROU 1137 Sc Vados Arad 6,0 35,0 2124 25,50
18 CM Popa-Matei Viorel-Ovidiu ROU 2131 Sc Vados Arad 6,0 33,0 1873 26,50
19 Farkas Lorinc HUN 2059 5,5 36,0 1999 23,75
20 I Muresan Ciprian-Simon-Florin ROU 1999 Cs Mediator Giarmata Vii 5,5 34,0 1990 22,75
21 I Cretu Sorin-Alexandru ROU 2015 Cs Contor Group Arad 5,5 34,0 1576 19,00
22 I Colompar Ladislau-Alexandru ROU 1843 Sc Vados Arad 5,5 30,0 1641 18,25
23 I Pop Alexandru ROU 2069 Css Tg Mures 5,0 40,0 2040 25,00
24 I Ivascu Bogdan ROU 1850 Sc Vados Arad 5,0 37,5 1959 24,00
25 IM Florescu Codrut-Constantin ROU 2252 Clubul De Sah Deva 5,0 35,0 1920 21,50
26 I Afloarei Jenica ROU 1861 Cs Botosani 5,0 35,0 1779 19,00
27 FM Ardelean Rusalim-Pavel ROU 1922 5,0 34,0 1614 21,25
28 I Zlatariu Marin ROU 1905 Cs Universitatea Arad 5,0 33,5 1805 18,50
29 I Brosman Alexandru ROU 1935 Cs Universitatea Arad 5,0 33,0 1797 19,50
30 II Pitorac Cosmin-Iulian ROU 1675 Cs Universitatea Arad 5,0 32,5 1789 21,00
31 I Cosman Andreea-Marioara ROU 1468 Csm Craiova 5,0 32,5 1784 18,00
32 II Alb Flavius-Robert ROU 1731 Sc Vados Arad 5,0 32,5 1622 19,25
33 I Uta Ilie ROU 1789 Acs Dumbravita 5,0 31,5 1716 20,50
34 II Bujanca Horia-Mihai ROU 1465 Acs Cavalerul Sf Gheorghe 5,0 29,0 1678 16,00
35 I Dumitrica Sorin-Radu ROU 1888 Sc Vados Arad 4,5 35,5 1643 19,25
36 I Neaga Horia-Dumitru-Iustin ROU 1707 Css Nr 1 Timisoara 4,5 34,5 1669 17,25
37 II Papp Ferenc-Attila ROU 1658 Cs Sah Club Potaissa Turd 4,5 34,0 1694 17,50
38 III Crisan Cornel ROU 457 Cs Universitatea Arad 4,5 30,5 1608 16,75
39 Drila Claudiu Gheorghe ROU 401 4,5 29,5 1611 16,00
40 II Kuzma Pavel ROU 410 Cs Victoria Nadlac 4,5 28,0 1572 14,75
41 Mako Edvin ROU 407 Cs Victoria Nadlac 4,5 26,0 1429 14,25
42 Koszan Vichente ROU 401 4,5 24,0 1343 10,75
43 I David Dorian-Ciprian ROU 1717 Cs Ineu 4,0 36,0 2182 10,00
44 CM Dragulescu Narcisa ROU 2049 Cs Stud. Medicina Timisoa 4,0 33,5 1449 15,00
45 I Zamora Aurel ROU 1744 Cs Tinerii Maestri Bucure 4,0 33,0 1623 14,50
46 M Mihai Eleonora-Antonia ROU 1479 Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 32,5 1679 16,25
47 Izsac Andrei ROU 401 4,0 31,5 1540 18,00
48 II Obsusta Stefan ROU 1634 Cs Victoria Nadlac 4,0 30,5 1628 13,50
49 II Calafeteanu Darius ROU 593 Acs Dumbravita 4,0 30,0 1558 12,50
50 Bichiceanu Dan ROU 401 4,0 27,0 1405 11,00
51 II Dragnea Darius-Mihai ROU 1423 Csu Agora Sc Oradea 4,0 26,5 1587 10,50
52 III Cira Mihai-Stefan ROU 418 Css Nr 1 Timisoara 4,0 24,0 1321 11,50
53 Soki Viktor-Patrick ROU 401 4,0 23,0 1266 8,50
54 I Tol Ioan ROU 1682 Cs Universitatea Arad 3,5 31,5 1388 11,75
55 Sacaleanu Dorel ROU 401 3,5 30,0 1465 14,00
56 II David Bogdan-Emanuel ROU 517 Cs Ineu 3,5 29,5 1395 10,25
57 I Bostan Andreea-Denisa ROU 1754 Acs Dumbravita 3,5 29,5 1312 11,25
58 Pruna Victor-Constantin ROU 401 Sc Vados Arad 3,5 29,0 1324 12,25
59 Gheorghiu Andrei-Adrian ROU 401 Acs Dumbravita 3,5 26,0 1345 9,75
60 Tina Denis-Alexandru ROU 401 Sc Vados Arad 3,5 23,0 1219 6,25
61 CM Pop Valer ROU 1990 Clubul De Sah Deva 3,0 34,5 1591 10,00
62 I Lucan Marius-Gabriel ROU 1879 Cs Universitatea Arad 3,0 33,5 1893 8,50
63 I Parasca Claudiu ROU 1928 Cs Universitatea Arad 3,0 32,0 1497 3,00
64 Topriceanu Marius Andrei ROU 401 3,0 26,0 1212 8,00
65 II Doki Karina-Stefania ROU 450 Acs Dumbravita 3,0 24,5 1181 7,00
66 Lucati Beneamin Daniel ROU 401 3,0 23,5 1253 7,00
67 Sacaleanu Sergiu-Dorel ROU 401 Sc Vados Arad 3,0 23,0 1201 5,50
68 Sumandan Dominic Patrick ROU 401 3,0 19,5 1126 6,00
69 Serban Andrei ROU 401 3,0 17,5 1129 5,00
70 II Miutel Andreea-Elena ROU 401 Acs Dumbravita 2,5 25,0 1264 4,75
71 III Grec Petru ROU 437 Cs Universitatea Arad 2,0 29,5 1448 8,50
72 Cozac Danut ROU 401 2,0 26,5 1227 6,00
73 Dogaru Paul ROU 401 2,0 26,5 1173 6,00
74 Bogdan-Ciorba Andrada-Ioana ROU 401 Acs Dumbravita 2,0 25,5 1129 5,00
75 Frnka Stanislav Martin ROU 401 2,0 24,0 1058 4,00
76 Iovescu Paul-Daniel ROU 401 Sc Vados Arad 2,0 24,0 1053 4,00
77 Koszan Eduard ROU 401 2,0 22,0 1109 3,00
78 Crisan Flavius Lucian ROU 401 1,0 24,0 1018 2,00
79 Vetro Andrei ROU 401 1,0 20,0 400 0,00
80 IM Bogdan Dan ROU 2355 Cs Aem Luxten Timisoara 0,0 31,5 0 0,00
Boroneant Catalin-Alexandru ROU 401 Sc Vados Arad 0,0 31,5 0 0,00
Campean Andrei-Ioan ROU 401 Sc Vados Arad 0,0 31,5 0 0,00
Hach Bence-Richard ROU 401 Sc Vados Arad 0,0 31,5 0 0,00
Anunțuri

Un răspuns to “Costica Lupulescu castiga Cupa Vados 2009 la sah rapid”

  1. nudada said

    Cred ca taicasu trebuie sa fie tare mandru de el.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s