Sah cu Ceausescu

Aici veti gasi cele mai interesante subiecte ale sportului mintii!Nu ezitati sa intrati in misterioasa si tulburator de frumoasa lume a sahului! Sa aveti in fiecare zi pofta de viata si de sah!

Olanesti:Festivalul International de Sah ELISABETA POLIHRONIADE dupa runda 8

Posted by ceausescuiulian on November 8, 2009

Festivalul International de Sah ELISABETA POLIHRONIADE – juniori 14 ani

baile_olanesti_hp

Round 8 on 2009/11/07 at 09.30 – Penultima runda

Bo. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 11 Stanciu Ioana-Georgiana 6 0 – 1 Bida Mihai-Eugen 1
2 2 Siclovan Cristian-Daniel 6 1 – 0 Sonfalean Maria-Laura 13
3 17 Cirlig Ioana-Andreea 0 – 1 Manole Stefan 3
4 4 Delgado-Vlaic Adrian 1 – 0 Cosmulescu Alexandru-Paul 7
5 10 Neaga Horia-Dumitru-Iustin 5 ½ – ½ 5 Barbul Ionel 5
6 8 Deliman Antonio-Emil 5 1 – 0 5 Copilu Codruta-Alexa 44
7 14 Pricopie Stefan 5 0 – 1 5 Sauca-Gherman Catalin-Gheorghe 29
8 28 Bunta Andrei 5 1 – 0 5 Stoia Denis-Iulian 15
9 25 Nastase Andreea-Cristina 5 0 – 1 Herea Sergiu-Gabriel 9
10 24 Mirauta Stefano-Marius 0 – 1 Nastase Robert-Paul 6
11 33 Bitica Stefania 0 – 1 Sandu Marian-Catalin 12
12 18 Zubcu Vlad-George 1 – 0 Ciorica Mihai-Vlad 34
13 40 Negulescu Alexandru 1 – 0 Hincu Andrei 19
14 20 Muresan Mihai-Alexandru 0 – 1 Hinsa Tudor-Vlad 37
15 22 Cotarlan Codrin ½ – ½ Deac Bogdan-Daniel 54
16 23 Barbuleanu Serban-Ioan 0 – 1 II Stoica Eduard-Constantin 35
17 16 Otoiu Marian-Cristian 4 0 – 1 4 Marincas Catalina 51
18 48 II Ionescu Ozana-Maria 4 0 – 1 4 Lesnic Galina 21
19 26 Badescu Cristian 4 1 – 0 4 Buga Andru-Mihai 67
20 55 Puscas Filip-Andrei 4 0 – 1 4 Zlatea Cezar-Stelian 27
21 30 Calin Alexandru 4 ½ – ½ 4 Craciun Ionut-Catalin 57
22 108 Stoleriu George 4 1 – 0 4 Szijarto Norbert-Ludwig 31
23 36 II Ursu Razvan-Mihai 4 0 – 1 4 Tudor Mihai-Catalin 43
24 38 Talu Mircea 4 1 – 0 4 Haidu Cristina-Veronica 89
25 78 Brezeanu Alexandra 4 ½ – ½ 4 II Ciocan Maria-Alexandra 39
26 110 Szijarto Andreea-Irene 4 ½ – ½ 4 Munteanu Ariadna 41
27 61 Bologa Dragos-Mihai 4 1 – 0 4 Samfirescu Andrei-Alexandru 107
28 32 Hrib Andrada-Ioana ½ – ½ Brezeanu Daniela 79
29 42 Savulescu Andrei-Sebastian ½ – ½ III Ganescu Robert-Florinel 53
30 50 II Papa Valentin 0 – 1 II Lupu Cristian 45
31 71 Mirauta Alexandru-Mihai 0 – 1 II Craciun Madalin-Marian 49
32 70 Gavrilescu David + – – III Ilie Radu-Stefan 52
33 46 Muresan Adrian-Ionut 3 1 – 0 3 Feraru Ioana-Maria 68
34 72 Alexin Daniel-Milan 3 0 – 1 3 II Suciu Denis-Marius 47
35 58 III Mongescu Victor 3 1 – 0 3 Bratulescu Valentin 77
36 76 Blaga Mihai-Tudor 3 ½ – ½ 3 III Handac Alexandru-Radu 59
37 60 III Rohlicek Anca-Elena 3 ½ – ½ 3 Plesa Daniela-Manuela 103
38 62 III Secuiu Veronica 3 1 – 0 3 Munteanu Ciprian 95
39 82 Cilibiu Mihai-Iulian 3 0 – 1 3 Anusca-Popa Ioan-Armand 63
40 96 Nechita Vlad-Mihai 3 0 – 1 3 Panainte Andreea-Bianca 64
41 65 III Dumitrescu George-Mihai 3 1 – 0 3 Puican Dumitru-Andian 105
42 66 III Stoica Marian-Daniel 3 1 – 0 3 Zaharia Catalin-Stefan 114
43 98 Panescu Angelina-Gabriela 3 0 – 1 Barbulescu Robert-Gabriel 75
44 94 Mihai Ioana-Maria 1 – 0 Stescu Ioana 69
45 84 Fluture Sebastian-Petre 1 – 0 Petre Raul-Albert 102
46 106 Racu Ioana-Alexandra 0 – 1 Matei Raul-Cornel 93
47 104 Popa Teodora 1 – 0 Ursan Petru-Sebastian 113
48 56 III Chivulescu Adrian-Alexandru 2 1 – 0 2 Paraschiv Rares 99
49 112 Ungureanu Claudiu-Constantin 2 1 – 0 2 Barariu Daniel-Mihaita 74
50 80 Chivoiu Emanuel 2 0 – 1 2 Szavu Debora-Gabriela 109
51 111 Ungureanu Alexandru-Daniel 2 0 – 1 2 Dimache Maria-Alexandra 83
52 86 Gheorghe David-Andrei 2 0 – 1 2 Paveliu Andrei 101
53 90 Hamati Julia 2 1 – 0 Marginean Diana-Claudia 92
54 97 Olea Mihai 0 – 1 Gavrilescu Dina 85
55 100 Pascu Bianca-Andreea 1 – 0 Kocsis Izabela-Claudia 91
56 87 Hadarau Elena 1 0 – 1 1 Andronache Mihai 73
57 88 Hadarau Ioana 0 0 – 1 ½ Cicovschi Laurentiu-Gabriel 81

Rank after Round 8

Rk. Name FED Rtg Club/City Pts. TB1 TB2 TB3
1 Bida Mihai-Eugen ROU 2019 Csu Craiova 7,5 0,0 31,5 39,50
2 Siclovan Cristian-Daniel ROU 2007 Css Nr 1 Timisoara 7,0 0,0 33,5 37,00
3 Manole Stefan ROU 1936 Cs Petrolul Ploiesti 6,5 0,0 31,5 32,00
4 Delgado-Vlaic Adrian ROU 1839 Css Nr 1 Timisoara 6,5 0,0 31,0 33,50
5 Bunta Andrei ROU 682 Asociatia Sah Club Rm Val 6,0 0,0 33,0 30,00
6 Deliman Antonio-Emil ROU 1790 Cs Tera Sah Medias 6,0 0,0 33,0 30,00
7 Sauca-Gherman Catalin-Gheorghe ROU 649 Css Nr 1 Timisoara 6,0 0,0 29,5 25,50
8 Stanciu Ioana-Georgiana ROU 1679 Csm Craiova 6,0 0,0 28,5 27,25
9 Sonfalean Maria-Laura ROU 1663 Css Tg Mures 5,5 0,0 31,0 26,25
10 Nastase Robert-Paul ROU 1801 Asociatia Sah Club Snagov 5,5 0,0 31,0 26,25
11 Cosmulescu Alexandru-Paul ROU 1793 Clubul Central De Sah Buc 5,5 0,0 30,5 25,75
12 Barbul Ionel ROU 1830 Cs Unio Satu Mare 5,5 0,0 29,0 25,25
13 Zubcu Vlad-George ROU 1510 Cs Micul Sahist Iasi 5,5 0,0 29,0 24,25
14 Neaga Horia-Dumitru-Iustin ROU 1701 Css Nr 1 Timisoara 5,5 0,0 29,0 24,25
15 Cirlig Ioana-Andreea ROU 1554 Csm Craiova 5,5 0,0 29,0 21,25
16 Sandu Marian-Catalin ROU 1667 Cs Municipal Ploiesti 5,5 0,0 27,5 23,25
17 Negulescu Alexandru ROU 541 Cs Carpati Sinaia 5,5 0,0 27,5 22,00
18 Hinsa Tudor-Vlad ROU 548 Csm Cluj Napoca 5,5 0,0 25,5 22,00
19 Herea Sergiu-Gabriel ROU 1771 Cs Municipal Ploiesti 5,5 0,0 25,0 20,00
20 II Stoica Eduard-Constantin ROU 588 Cs Municipal Ploiesti 5,5 0,0 25,0 19,75
21 Stoia Denis-Iulian ROU 1597 Cs Tera Sah Medias 5,0 0,0 30,0 21,50
22 Bologa Dragos-Mihai ROU 431 Asociatia Sah Club Rm Val 5,0 0,0 29,0 21,75
23 Cotarlan Codrin ROU 795 Cs Sig-Mar Sighetu Marmat 5,0 0,0 28,5 22,25
24 Pricopie Stefan ROU 1634 Clubul Sportiv Otopeni 5,0 0,0 28,5 21,75
25 Badescu Cristian ROU 691 Css Nr 1 Timisoara 5,0 0,0 28,0 20,50
26 Nastase Andreea-Cristina ROU 718 Asociatia Sah Club Snagov 5,0 0,0 28,0 17,00
27 Marincas Catalina ROU 493 Css Nr 1 Timisoara 5,0 0,0 27,5 21,00
28 Talu Mircea ROU 548 Css Viitorul Cluj 5,0 0,0 26,0 19,50
29 Copilu Codruta-Alexa ROU 512 Cs Fc Callatis Mangalia 5,0 0,0 26,0 19,00
30 Deac Bogdan-Daniel ROU 455 Asc Ramnicu Valcea 5,0 0,0 26,0 18,75
31 Lesnic Galina MDA 1431 MOLDOVA 5,0 0,0 25,0 17,50
32 Tudor Mihai-Catalin ROU 515 Asociatia Sah Club Snagov 5,0 0,0 24,5 18,00
33 Zlatea Cezar-Stelian ROU 684 Css Nr 2 Bucuresti 5,0 0,0 24,0 18,00
34 Stoleriu George ROU 401 Cs Micul Sahist Iasi 5,0 0,0 22,0 15,50
35 Barbuleanu Serban-Ioan ROU 752 Palatul Copiilor Craiova 4,5 0,0 33,5 21,25
36 Brezeanu Alexandra ROU 401 Cs Sah Club Potaissa Turd 4,5 0,0 29,0 21,75
37 Bitica Stefania ROU 609 Asociatia Sah Club Rm Val 4,5 0,0 28,5 18,00
38 Mirauta Stefano-Marius ROU 731 Cs Sah Suceava 4,5 0,0 28,5 17,25
39 Calin Alexandru ROU 648 Cs Micul Sahist Iasi 4,5 0,0 28,5 16,50
40 Muresan Mihai-Alexandru ROU 1452 Csu Sibiu 4,5 0,0 27,5 18,25
41 II Craciun Madalin-Marian ROU 503 Cs Fc Callatis Mangalia 4,5 0,0 27,0 16,75
42 Ciorica Mihai-Vlad ROU 606 Cs Mediator Giarmata Vii 4,5 0,0 27,0 15,25
43 Hincu Andrei ROU 1469 Css Nr 1 Timisoara 4,5 0,0 26,5 18,50
44 Munteanu Ariadna ROU 540 Cs Micul Sahist Iasi 4,5 0,0 25,5 17,00
45 Craciun Ionut-Catalin ROU 442 Cs Micul Sahist Iasi 4,5 0,0 25,5 16,75
46 Gavrilescu David ROU 410 Cs Armata Craiova 4,5 0,0 23,5 15,25
47 II Lupu Cristian ROU 511 Cs Armata Craiova 4,5 0,0 23,5 14,50
48 II Ciocan Maria-Alexandra ROU 546 Asociatia Sah Club Rm Val 4,5 0,0 23,0 13,25
49 Szijarto Andreea-Irene ROU 401 Cs Mediator Giarmata Vii 4,5 0,0 22,0 16,75
50 Otoiu Marian-Cristian ROU 1586 Css Nr 1 Pajura Bucurest 4,0 0,0 27,5 15,75
51 Szijarto Norbert-Ludwig ROU 626 Cs Mediator Giarmata Vii 4,0 0,0 27,5 12,00
52 Hrib Andrada-Ioana ROU 625 Cs Micul Sahist Iasi 4,0 0,0 27,0 15,75
53 II Ursu Razvan-Mihai ROU 580 Css Palatul Copiilor C-Ta 4,0 0,0 27,0 14,50
54 Savulescu Andrei-Sebastian ROU 536 Cs Fc Callatis Mangalia 4,0 0,0 27,0 14,50
55 Brezeanu Daniela ROU 401 Cs Sah Club Potaissa Turd 4,0 0,0 25,5 15,75
56 III Dumitrescu George-Mihai ROU 422 Cs De Sah Ioios Brasov 4,0 0,0 25,5 13,00
57 Buga Andru-Mihai ROU 416 Cs Muncitorul Resita 4,0 0,0 25,0 13,00
58 III Ganescu Robert-Florinel ROU 457 Cs Armata Craiova 4,0 0,0 24,5 14,25
59 Anusca-Popa Ioan-Armand ROU 430 Cs Sergentul Vaslui 4,0 0,0 24,5 12,00
60 III Secuiu Veronica ROU 430 Cs Municipal Ploiesti 4,0 0,0 24,0 12,50
61 Haidu Cristina-Veronica ROU 401 Csm Cluj Napoca 4,0 0,0 23,5 15,00
62 Samfirescu Andrei-Alexandru ROU 401 Css Nr 1 Timisoara 4,0 0,0 23,5 13,00
63 II Suciu Denis-Marius ROU 508 Cs Tera Sah Medias 4,0 0,0 22,5 13,50
64 Panainte Andreea-Bianca ROU 424 Css Palatul Copiilor C-Ta 4,0 0,0 22,5 12,50
65 III Mongescu Victor ROU 440 Asociatia Sah Club Rm Val 4,0 0,0 22,5 12,00
66 Puscas Filip-Andrei ROU 452 Css Tg Mures 4,0 0,0 22,0 12,00
67 III Stoica Marian-Daniel ROU 419 Asociatia Sah Club Rm Val 4,0 0,0 22,0 9,50
68 II Ionescu Ozana-Maria ROU 504 Cs Vointa Buzau 4,0 0,0 20,0 10,00
69 Muresan Adrian-Ionut ROU 511 Csu Sibiu 4,0 0,0 19,5 11,25
70 III Handac Alexandru-Radu ROU 437 Cs Fc Callatis Mangalia 3,5 0,0 26,5 11,25
71 II Papa Valentin ROU 502 Asociatia Sah Club Rm Val 3,5 0,0 26,0 13,50
72 III Ilie Radu-Stefan ROU 460 Asociatia Sah Club Rm Val 3,5 0,0 24,0 11,25
73 Mirauta Alexandru-Mihai ROU 409 Cs Romtelecom Suceava 3,5 0,0 24,0 11,00
74 Barbulescu Robert-Gabriel ROU 401 Asc Ramnicu Valcea 3,5 0,0 23,0 10,25
75 Matei Raul-Cornel ROU 401 Cs Aem Luxten Timisoara 3,5 0,0 21,5 10,75
76 Blaga Mihai-Tudor ROU 401 Cs De Sah Ioios Brasov 3,5 0,0 21,5 8,75
77 III Rohlicek Anca-Elena ROU 436 Css Nr 1 Timisoara 3,5 0,0 21,0 8,25
78 Fluture Sebastian-Petre ROU 401 Css Nr 1 Timisoara 3,5 0,0 21,0 8,25
79 Popa Teodora ROU 401 Cs Tera Sah Medias 3,5 0,0 18,5 8,50
80 Plesa Daniela-Manuela ROU 401 Cs Siciliana Bucuresti 3,5 0,0 18,0 8,75
81 Mihai Ioana-Maria ROU 401 Cs Otopeni 3,5 0,0 18,0 8,25
82 Bratulescu Valentin ROU 401 Sc Albatros Dragasani 3,0 0,0 24,0 10,00
83 Feraru Ioana-Maria ROU 415 Cs Micul Sahist Iasi 3,0 0,0 23,5 10,00
84 Alexin Daniel-Milan ROU 401 Cs Aem Luxten Timisoara 3,0 0,0 23,0 8,00
85 Munteanu Ciprian ROU 401 Palatul Copiilor Craiova 3,0 0,0 22,5 10,00
86 Puican Dumitru-Andian ROU 401 Sc Albatros Dragasani 3,0 0,0 22,0 10,50
87 Cilibiu Mihai-Iulian ROU 401 Cs Armata Craiova 3,0 0,0 22,0 10,00
88 III Chivulescu Adrian-Alexandru ROU 451 Clubul Central De Sah Buc 3,0 0,0 22,0 8,00
89 Panescu Angelina-Gabriela ROU 401 Asociatia Sah Club Rm Val 3,0 0,0 21,0 8,00
90 Dimache Maria-Alexandra ROU 401 Cs Fairplay Braila 3,0 0,0 20,5 8,00
91 Nechita Vlad-Mihai ROU 401 Cs Micul Sahist Iasi 3,0 0,0 19,5 6,00
92 Hamati Julia ROU 401 Css Nr 1 Timisoara 3,0 0,0 19,5 6,00
93 Zaharia Catalin-Stefan ROU 401 Asociatia Sah Club Rm Val 3,0 0,0 19,0 6,50
94 Szavu Debora-Gabriela ROU 401 Css Nr 1 Timisoara 3,0 0,0 18,5 6,00
95 Paveliu Andrei ROU 401 Acs De Sah Apa Nova Bucur 3,0 0,0 17,5 4,00
96 Ungureanu Claudiu-Constantin ROU 401 Cs Aem Luxten Timisoara 3,0 0,0 16,5 4,50
97 Gavrilescu Dina ROU 401 Cs Armata Craiova 2,5 0,0 24,5 6,50
98 Petre Raul-Albert ROU 401 Cs De Sah Ioios Brasov 2,5 0,0 21,0 6,25
99 Stescu Ioana ROU 415 Cs Micul Sahist Iasi 2,5 0,0 20,5 7,75
100 Pascu Bianca-Andreea ROU 401 Cs Siciliana Bucuresti 2,5 0,0 19,5 5,00
101 Racu Ioana-Alexandra ROU 401 Clubul Central De Sah Buc 2,5 0,0 18,5 6,25
102 Ursan Petru-Sebastian ROU 401 Css Nr 1 Timisoara 2,5 0,0 17,5 4,75
103 Gheorghe David-Andrei ROU 401 Cs Aem Luxten Timisoara 2,0 0,0 21,5 4,00
104 Paraschiv Rares ROU 401 Cs Ioios Brasov 2,0 0,0 21,0 5,00
105 Chivoiu Emanuel ROU 401 Cs Tera Sah Medias 2,0 0,0 20,5 4,00
106 Barariu Daniel-Mihaita ROU 401 Cs Aem Luxten Timisoara 2,0 0,0 19,0 4,00
107 Ungureanu Alexandru-Daniel ROU 401 Cs Aem Luxten Timisoara 2,0 0,0 16,0 1,50
108 Andronache Mihai ROU 401 Acs De Sah Apa Nova Bucur 2,0 0,0 15,5 1,00
109 Marginean Diana-Claudia ROU 401 Css Tg Mures 1,5 0,0 19,0 0,75
110 Kocsis Izabela-Claudia ROU 401 Css Nr 1 Timisoara 1,5 0,0 16,0 0,75
111 Olea Mihai ROU 401 Cs De Sah Ioios Brasov 1,5 0,0 15,5 2,25
112 Cicovschi Laurentiu-Gabriel ROU 401 Acs De Sah Apa Nova Bucur 1,5 0,0 14,0 0,75
113 Hadarau Elena ROU 401 Css Tg Mures 1,0 0,0 16,5 1,50
114 Hadarau Ioana ROU 401 Css Tg Mures 0,0 0,0 13,5 0,00

Pairings/Results

Round 9 on 2009/11/08 at 08.30 – Ultima Runda

Bo. No. Name Pts. Result Pts. Name No.
1 1 Bida Mihai-Eugen Manole Stefan 3
2 4 Delgado-Vlaic Adrian 7 Siclovan Cristian-Daniel 2
3 28 Bunta Andrei 6 6 Deliman Antonio-Emil 8
4 29 Sauca-Gherman Catalin-Gheorghe 6 6 Stanciu Ioana-Georgiana 11
5 5 Barbul Ionel Sonfalean Maria-Laura 13
6 6 Nastase Robert-Paul Cirlig Ioana-Andreea 17
7 7 Cosmulescu Alexandru-Paul II Stoica Eduard-Constantin 35
8 9 Herea Sergiu-Gabriel Zubcu Vlad-George 18
9 37 Hinsa Tudor-Vlad Neaga Horia-Dumitru-Iustin 10
10 12 Sandu Marian-Catalin Negulescu Alexandru 40
11 44 Copilu Codruta-Alexa 5 5 Pricopie Stefan 14
12 15 Stoia Denis-Iulian 5 5 Talu Mircea 38
13 21 Lesnic Galina 5 5 Bologa Dragos-Mihai 61
14 51 Marincas Catalina 5 5 Cotarlan Codrin 22
15 43 Tudor Mihai-Catalin 5 5 Nastase Andreea-Cristina 25
16 54 Deac Bogdan-Daniel 5 5 Badescu Cristian 26
17 27 Zlatea Cezar-Stelian 5 5 Stoleriu George 108
18 19 Hincu Andrei Brezeanu Alexandra 78
19 39 II Ciocan Maria-Alexandra Muresan Mihai-Alexandru 20
20 41 Munteanu Ariadna Barbuleanu Serban-Ioan 23
21 45 II Lupu Cristian Mirauta Stefano-Marius 24
22 49 II Craciun Madalin-Marian Calin Alexandru 30
23 57 Craciun Ionut-Catalin Bitica Stefania 33
24 34 Ciorica Mihai-Vlad Szijarto Andreea-Irene 110
25 70 Gavrilescu David 4 Otoiu Marian-Cristian 16
26 31 Szijarto Norbert-Ludwig 4 4 III Mongescu Victor 58
27 63 Anusca-Popa Ioan-Armand 4 4 Hrib Andrada-Ioana 32
28 64 Panainte Andreea-Bianca 4 4 II Ursu Razvan-Mihai 36
29 67 Buga Andru-Mihai 4 4 Savulescu Andrei-Sebastian 42
30 79 Brezeanu Daniela 4 4 Muresan Adrian-Ionut 46
31 47 II Suciu Denis-Marius 4 4 III Secuiu Veronica 62
32 107 Samfirescu Andrei-Alexandru 4 4 II Ionescu Ozana-Maria 48
33 53 III Ganescu Robert-Florinel 4 4 III Dumitrescu George-Mihai 65
34 89 Haidu Cristina-Veronica 4 4 Puscas Filip-Andrei 55
35 50 II Papa Valentin 4 III Stoica Marian-Daniel 66
36 76 Blaga Mihai-Tudor III Ilie Radu-Stefan 52
37 59 III Handac Alexandru-Radu Popa Teodora 104
38 93 Matei Raul-Cornel III Rohlicek Anca-Elena 60
39 103 Plesa Daniela-Manuela Mirauta Alexandru-Mihai 71
40 75 Barbulescu Robert-Gabriel Fluture Sebastian-Petre 84
41 77 Bratulescu Valentin 3 Mihai Ioana-Maria 94
42 101 Paveliu Andrei 3 3 III Chivulescu Adrian-Alexandru 56
43 68 Feraru Ioana-Maria 3 3 Ungureanu Claudiu-Constantin 112
44 105 Puican Dumitru-Andian 3 3 Alexin Daniel-Milan 72
45 109 Szavu Debora-Gabriela 3 3 Cilibiu Mihai-Iulian 82
46 83 Dimache Maria-Alexandra 3 3 Nechita Vlad-Mihai 96
47 114 Zaharia Catalin-Stefan 3 3 Hamati Julia 90
48 95 Munteanu Ciprian 3 3 Panescu Angelina-Gabriela 98
49 69 Stescu Ioana Racu Ioana-Alexandra 106
50 85 Gavrilescu Dina Petre Raul-Albert 102
51 113 Ursan Petru-Sebastian Pascu Bianca-Andreea 100
52 73 Andronache Mihai 2 2 Gheorghe David-Andrei 86
53 74 Barariu Daniel-Mihaita 2 2 Ungureanu Alexandru-Daniel 111
54 99 Paraschiv Rares 2 2 Chivoiu Emanuel 80
55 81 Cicovschi Laurentiu-Gabriel Kocsis Izabela-Claudia 91
56 92 Marginean Diana-Claudia Olea Mihai 97
57 87 Hadarau Elena 1 0 Hadarau Ioana 88

final

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s